Mësim fjalori Karta për të mësuar Lojë me kombinime Loja kryq dhe zero Lojë me përqendrim Lojë me dëgjim
Loading ....

Fjalori

Perime
Grönsaker
Arrë kokosi
Kokos
Patëllxhan
Aubergine
Selino
Selleri
Hudhër
Vitlök
Kungull i njomë
Zucchini
Kajsi
Aprikos
Qepë
Lök
Hurmë
Persimon
Spinaq
Spenat
Sallatë
Sallad
Shegë
Granatäpple
Bishtaja
Gröna bönor
Kivi
Kiwi
Kastravec
Gurka
Spec
Peppar
Avokado
Avokado
Më pëlqen selino
Jag gillar selleri
Nuk më pëlqen hudhra
Jag gillar inte vitlök
Rrepkë
Rädisa
Lakër
Kål